Oprogramowanie do zadań specjalnych

Magico CMS to zaawansowany system zarządzania treścią. Jest filarem, na bazie którego budowane są moduły i aplikacje wykorzystywane w serwisach internetowych oraz wewnętrznym oprogramowaniu firmowym. System może pracować jako duży kompleks powiązanych programów, ale również jako małe oprogramowanie realizujące założone cele. Dzięki modułowej budowie Magico CMS można dowolnie rozbudowywać oraz dostosowywać do własnych potrzeb. Można go wykorzystać jako tradycyjny system zarządzania stroną internetową, jak również jako oprogramowanie firmowe dostępne prze internet lub pracujące w sieci wewnętrznej uruchomione na lokalnym serwerze.

 

Dlaczego oprogramowanie Magico CMS?

 • Modułowa budowa
  Wdrożony system może pracować niezależnie od ilości zainstalowanych rozszerzeń. Oprogramowanie Magico CMS można rozbudować o niezbędnę funkcje w dowolnym momencie. Jest to idealne rozwiązanie dla firm, które w danej chwili dysponują ograniczonym budżetem.
 • Technologia
  Podczas tworzenia Magico CMC wykorzystujemy technologie zapewniające jak najlepszą optymalizację pracy oraz wdrażamy rozwiązania pozwalające jak najlepiej wykorzystać wydajność systemu. Jednocześnie użycie popularnych języków programowania oraz powszechnie stosowanych rozwiązań wymaga od serwera minimum oprogramowania. Do instalacji i poprawnej pracy systemu wymagane jest PHP w wersji minimum XX oraz bazy danych MySQL.
 • Intuicyjna obsługa
  Doskonale rozumiemy, że nie musisz znać się na naszej pracy. Magico CMS zostało zapreojektowane tak, aby jego obsługa i zarządzanie były możliwe uproszczone. System może pracować w dwóch trybach: standardowym przewidzianym dla większości użytkowników oraz ekspertskim, np. dla głownego administratora.
 • Dostępność
  Magico CMS to oprogramowanie webowe. Oznacza to, że dostęp do niego odbywa się za pośrednictwem przeglądarki internetowej. Dzięki takiemu rozwiązaniu, w zależności od konfiguracji, do sustemu można dostać się z każdego miejsca na świecie.
 • Responsywny design
  Panel Magico CMS korzysta z rozwiązań tzw. responsiwe web design, czyli technologii która umożliwia poprawne wyświetlenie go na każdym urządzeniu. Niezależnie czy jest to duży ekran monitora czy mały wyświetlacz tabletu lub telefonu. Magico CMS zawsze będzie się świetnie prezentował.
 • Wsparcie techniczne
  Współpraca z klientem nie kończy się z dniem oddania systemu. Na każde nasze oprogramowanie udzielamy gwarancji oraz zapewniamy wsparcie techniczne przez caly okres trwania współpracy.